accesspro

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w zakresie marketingu i sprzedaży oraz zakupu mediów nakierowanego stricte na cele sprzedażowe klientów. Powierzenie nam prowadzenia kampanii marketingowej zwiększy Twoją szansę na sukces!

Skutecznie realizujemy kampanie w nowoczesnych mediach – Internecie, mediach mobilnych, a także w social mediach. Oferujemy m.in.:

Nasze metody

Nasi specjaliści zaplanują kampanię, a następnie skutecznie wprowadzą ją w życie. Wykonujemy cały szereg badań i analiz, aby kampania trafiła do określonej grupy docelowej z odpowiednim przekazem. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają uzyskać informacje na temat sprzedaży oraz badają otoczenie konkurencyjne.

Współpracujemy z czołowymi wydawcami działającymi na polskim i zagranicznym rynku. Nasi Klienci mają możliwość promocji swoich produktów i usług za pomocą wartościowych publikacji na stronach prestiżowych Wydawców. Umożliwiamy tym samym współpracę pomiędzy Reklamodawcami i Wydawcami w sposób zorganizowany, efektywny i profesjonalny. Tworzymy dla serwisu jakościowy linkbuilding, który zapewni mu trwałą dominację w wynikach organicznych Google – dla wszystkich fraz istotnych dla charakteru prowadzonego biznesu.

Budujemy skuteczne strategie marketingowe w obszarze content marketingu

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek content tool, czyli narzędzie służące do produkcji wysokiej jakości contentu odpowiadającego na zapytania pojawiające się w wyszukiwarce Google. Adekwatnie do potrzeb Klienta organizujemy zdalny zespół redakcyjny (grupę dziennikarzy oraz copywriterów). Dostarczamy na strony zoptymalizowany content, który dodatkowo pozycjonujemy wedle ustalonych wcześniej fraz. Dzięki sprawnie przeprowadzonej kampanii Klient w krótkim czasie może stać się liderem opinii w swojej kategorii.

accesspro posiada platformę contentpro, która ułatwia kontakt między Klientem, autorem, korektorem oraz managerem accesspro. Działanie platformy jest proste i intuicyjne. Wszystkie uwagi Klienta są jednocześnie widoczne przez autora oraz korektora dzięki czemu czas dostarczenia bardzo dobrej jakości treści (contentu) ograniczony jest do minimum. „Wyprodukowane” artykuły przekazywane są Klientowi przez contentpro jednocześnie archiwizując je. Wszystkie są sprawdzone pod kątem językowym, merytorycznym oraz na wypadek plagiatu. Wraz z akceptacją tekstu Klient otrzymuje prawa autorskie do zamówionego contentu.